audio ir video reklamos gamyba, renginių vedėjai, automobilių nuoma

Klientų
Atsiliepimai

Ieva

Vaido ir Domo komanda labai šauni ir puikiai atliekanti savo darbą. Buvo linksma, šaunu ir išradinga. Šita komanda verta geriausių atsiliepimų, nes puikiai išmano savo darbą ir jį atlieka.

balandžio 2, 2017

Viktorija, UAB Baltpack

Vaidas tikrai puikiai atliko savo darbą ir tikrai užpildė visą vakaro programą. Kolektyvas labai patenkintas viskuo. Tikrai rekomenduosime visiems:)

kovo 15, 2017

Simona

šventė buvo puiki! Iš mūsų pusės tik geriausi atsiliepimai apie Jūsų komandą-isradinga,subtilu,linksma,žodžiu fantastiška nuo… iki..! ☺ Dar kartą dėkojame ir žinoma rekomenduosime kitiems.☺

sausio 11, 2017

Zina ir Ronnie

Mes norėtume nuosirdziai padėkoti už linksmai pravestas vestuves. Ypač, kad tai reikėjo daryti dviem kalbom.
Aš, Ronnie mūsų gimines ir draugai taip pat linksmai praleido vakarą. Mes dar negalim ir ilgai negalėsim nustoti šnekėti apie mūsų ypatingą vakarą.
Jei mums dar reikėtų panašių paslaugų tikrai vėl kreiptumemes į jus. Bei jus rekomenduotume draugams ir pažįstamiems.
Dar karta dėkojame už viską.

Zina ir Ronnie

lapkričio 2, 2016

Viktoras

Vaidas Žukauskas pravede mūsų vestuves, neturejom jokios programos, viską 100% atliko vedejas. Esam labai patenkinti, svečiai taip pat gyre vedeją. Tikrai rekomenduojam.

rugsėjo 2, 2016

Irma

Didžiausia padėka vedėjui Vaidui ir Dj, išpildėte visus mūsų norus, šventė buvo tikrai labai linksma !!! Srrenginiai super komanda, šaunuoliai, taip ir toliau, o iš mūsų tik geriausios rekomendacijos 🙂

rugpjūčio 24, 2016

Viktorija ir Romas

Norejom padėkoti už Jūsų komandos superinį darbą mums pačią svarbiausią dieną. Svečiai liko labai patenkinti, visko buvo nei per daug, nei per mažai, tiesiog idealiai. Didelis Dekui ir nuo mūsų svečių užsieniečių, kurie ne tik buvo įtraukti į žaidimus, bet ir išgirdo savo mėgstamos muzikos. Visa programa buvo super, nematyti žaidimai, muzika tinkanti visiems svečiams. Linkim Jums kuo geriausios kloties, nes jus tiesiog nerealus!!!
Pagarbiai,
Viktorija

rugpjūčio 24, 2016

Agnė ir Mindaugas

Viskas praejo geriau negu gerai ,Vaidas atitiko ne tik musu bet ir visu sveciu lukescius. Labai sauniai ir gerai pravede vakara. Aciu uz sveikinimus ir didelis dekui jums uz visa pagalba.

rugpjūčio 8, 2016

Egle

Ačiū vedėjui Vaidui ir DJ už puikiai pravestą mūsų šventės vakarą! Rizikavau kviesdama be jokių asmeninių rekomendacijų, bet esu be galo patenkinta ir tikrai labai rekomenduoju visiems šią komandą! Viskas buvo išpildyta su kaupu! Buvo atsižvelgta į bet kokį mano pageidavimą, muzika išjudindavo tiek jaunus, tiek vyresnius. Viskas buvo taip, kaip ir įsivaizdavau ir net geriau! Vyras prieš šventę buvo pasisakęs prieš supažindinimo žaidimus, mat jie priverčia pasireikšti tuos, kurie to nenori, ir galiu pridurti, būna gana nuobodūs, bet mūsų supažindinimo žaidimas privertė griebtis už pilvų ir šluostytis juoko ašaras! Abu likome labai patenkinti. Vaidas dirbo labai profesionaliai. Muzika išpildė visus lūkesčius. Džiaugiuosi pasirinkusi šią komandą!

liepos 29, 2016

Inga

Vestuvės buvo nerealios. Šventė prabėgo labai šauniai. Esame patenkinti. Viskas buvo labai šaunu, Vaidas darbą atliko gerai 😉

gegužės 26, 2016

Gintarė ir Lukas

Labai norejome padekoti ir parekomentuoti vedeja ir DJ Egidiju Jankauska. Jo deka svente buvo nuostabi- jo draugiskumas, smaikstumas , taip pat profesionalumas labai prisidejo prie smagios ir jaukios vakaro atmosferos. Esame be galo patenkinti jo darbu, sugalvotais ypatingai smagiais zaidimais, pasidalintais anekdotais ir bendra vakaro atmosfera.

Dar karta dekojame jam ir tikimes, kad musu rekomendacijos pasieks kitus.

Sekmes darbuose 🙂

rugsėjo 24, 2015

Danguolė

Ačiū Daivarui Ivanauskui už puikiai pravestą gimtadienio šventę 09.06. Smagus, paslaugus, korektiškas vedėjas. Žavi šypsena. Matosi, kad jam tikrai patinka, tai ką daro. Sėkmės ir neišsenkančios energijos! Man buvo labai smagu, o gimtadienis tai mano!!!

rugsėjo 7, 2015

Deimantė

Laba diena, Norėjome padėkoti, pagirti, paploti, pasidžiaugti – vedėjo Egidijaus darbu. Šventė buvo pravesta nuostabiai, gavome dešimt kartų daugiau emocijų nei tikėjomės gauti. Puikūs žaidimai, nereali iškalba, santykis su svečiais. Buvo nuostabu. Egidijus su kolega mūsų vestuvių šventę padarė ypatingą, rekomenduoju visiems, tikrai neapsiriksite! Tokių šiltų ir atsidavusių žmonių tikrai sunku rasti, bet mums pavyko! Ačiū ačiū ačiū!!!! Ir dar kartą ačiū!!!
Deimantė ir Karolis 2015.07.18

liepos 20, 2015

Inga

Aciu Vaidui uz puikiai pravesta svente ir DJ uz puikia muzika. Saunuoliai:-)

balandžio 27, 2015

Gintarė

Norėtume padėkoti Vaidui už smagius, nematytus žaidimus mūsų šventėje ir dj už puikiai parinktą muziką (nors keletas dainų ir kartojosi). Gintarė ir Mindaugas

kovo 18, 2015

Darius Ausra

Dekojame Vaidui ir DJ uz linksma gimtadienio svente. Darius ir Ausra

sausio 19, 2015

Rūta, Sugihara PRO

Rekomenduojame šią komandą už lengvą ir profesionalų organizacinių detalių derinimą, patikimumą (~ Rita), konkretumą, geranoriškumą, greitą prisitaikymą prie aplinkybių, puikų užsakovo lūkesčių supratimą (~ Vaidas).
‪#‎RUSK‬® rudens/ žiemos kolekcijos GLAM&COLOR pristatyme Vaidas neplanuotai, bet sėkmingai įsigilino į šukuosenų darymo niuansus.

gruodžio 4, 2014

Rita

Galiu pasakyti D.J. tik dideli aciu. Musu sveciai labai pasyvus zmones, su jais labai sunku, o Egidijus padare viska, ka galejo, aciu jam.

rugpjūčio 11, 2014

Neringa Audrius

Labai aciu Vaidui ir Dj uz tai, kad prisidejo prie to, kad musu svente butu tobula! 🙂 Neringa ir Audrius

rugpjūčio 5, 2014

Darius

Kaip ir žadėjau rašau atsiliepimą po vestuvių 🙂 Egidijus savo darbą tikrai atliko nuostabiai. Vakarą pavedė kokybiškai, linksmai ir pastoviai prisiderindamas prie pačios publikos. Net kai koks svečias labiau bandydavo pasireikšti jis vistiek vistiek juos apžaizdavo ir likdavo vakaro šeimininku (už tai tikrai pagarba). Egidijus pastoviai derindavo su manim tolimesnius veiksmus – tas man labai patiko nes manonuotaka galėjo tiesiog pasiilsėti ir pasimėgauti švente. Tiesa dėl jaunūjų šokio tai turėjau savo kompaktą, bet ji palikau namie, tačiau su egidijum puikiai apsisukom ir parsisiuntėm būten tą Entony Hopkinso valsą kurio reikėjo tiesiai iš interneto.
REZIUMĖ: Egidijus tikrai pranoko ne vien mūsų, tačiau ir visųsvečių lūkesčius. Ačiū už nuostabią šventę.

liepos 7, 2014

Justina

Vaidas Žukauskas – SUPER vedėjas, naujienų portalo http://www.etaplius.lt organizuojamuose SUPER konkursuose. O į žodį SUPER telpa viskas…:) Ypač man jis patiko „Super mokytojo“ konkurse 😉 Inteligentiškas, žavus, mokantis pakerėti ir seną, ir jauną…Jis mūsų konkursų veidas. Šiauliai plius kolektyvas vertina draugystę su srrenginiais ir siunčia nuoširdžiausius linkėjimus!:)

birželio 26, 2014

Indre & Marc

Labai dekui Vaidui uz sauniai pravesta vakara. Jaudinomes vien rade per interneta ir uzsisake be jokiu rekomendaciju, bet buvome labai maloniai nustebinti.Vedejas buvo labai prezentatyvus, malonus, jokiu kvailu juokeliu ar bereikalingu nesamoniu. Tikrai nesigailime, kad kreipemes i jus, esame labai patenkinti pravedimu, zaidimais, puikia anglu kalba, ne tik palikote mums ispudi ir gerai praleidome vakara. Jei norite graziu vestuviu, kur kulturingai pravestu tikrai kreipkites i sia komanda ir zinoma as butent rekomenduoju Vaida. Dar karta dekojame ir reikalui esant visada kreipsimes i jus. Sekmes jums ateity!!!

birželio 25, 2014

Gerinta ir Marius

Nuoširdžiai dėkojame vadybininkei Ritai už puikiai organizuotą vestuvinį scenarijų, ir be abejo: puikiam,šauniam,liksmam NR.1 Dj-vedėjui Egidijui:) už puikiai pravestą mūsų šventę,kuri patiko,tiek mums tiek mūsų svečiams.Nieko netrūko,muzika,zaidimai,gera nuotaika… Tikimės ši diena bus įsimintina visam gyvenimui su malonumu.Dėkingi busime ilgai ir rekomenduojame visiems norintiems puikios šventės. Didelis AČIŪ!!!

birželio 10, 2014

samanta

Norime padekoti vedejui Vaidui ir DJ uz nuostabiai praleista laika, uz visas sypsenas ir nenutylanti juoka vestuviu vakara:) Viskas buvo tiesiog puiku,nuo pradzios iki pabaigos. Aciu jums dar karta!:) Sekmes ateityje:)
Samanta ir Giedrius

birželio 3, 2014

Simona

Noriu padėkoti už puikų humoro jausmą ir gerą nuotaiką, kurią mano gimtadienio proga skleidė Egidijus. Puikūs, nenuvalkioti ir įdomūs žaidimai įtraukė visus mano svečius žaisti, o puiki muzika neleido niekam sėdėti, nes kojos pačios kilnojosi. 🙂 Pradžioje šiek tiek nerimavau, kad Egidijus vienas ir ves vakarą ir didžėjaus, bet matosi, kad profas 🙂 Susitvarkė puikiai. Ačiū! Pagarbiai, Simona

gegužės 24, 2014

Loreta

Didelis ačiū Vaidui už smagų gimtadienio vakarėlį.

gegužės 12, 2014

Katre ir Lukas

Didelis dekui vedejui Aivarui ir didzejui uz puikia nuotaika vestuviu sventeje!!!
Katre ir Lukas

lapkričio 3, 2013

Elena ir Ričardas

Jusu vyrukai puikiai pasirode. Ju buvo nei per daug , nei per mazai :). Sveciai svente irgi liko patenkinti. Labai dziaugiuosi, kad kreipiausi i Jusu komanda.
p.s.: musu seima didele – tikiuosi ne paskutini karta … 🙂

spalio 14, 2013

Laura

Dėkingi už smagų vakarą vestuvių proga vedėjui Vaidui ir didžėjui.Jaunik is dėkingas už bendravimą anglų kalba 🙂
muzika atitiko mūsų pageidavimus 100 procentų . Sėkmės

rugsėjo 24, 2013

Dalia ir Robertas

Ačiū Vaidui ir jo kolegai už puikiai sukurtą nuotaiką mūsų šventėje. Tik geriausi įspūdžiai. Labai likome patenkinti, kad visi svečiai buvo įtraukti vakaro eigoje, atvykę iš užsienio taip pat. Didelis pliusas Vaidui už laisvą bendravimą angliškai. Rekomenduojame.

rugpjūčio 27, 2013

Vaida

Ačiū Vaidui ir DJ už: puikią nuotaiką 🙂 , nuo šypsenų skaudančius žandus 😆 , nuo šokių sopančias kojas 😉 , o svarbiausia už PROFESIONALUMĄ! !! SR renginiai komandą ne tik, kad rekomenduojame, o sakome BŪTINAI kreipkitės tik į JUOS. AČIŪ!!!

birželio 4, 2013

Vitalija ir Evaldas

Norime padėkoti vedejui Aivarui už linksmai pravestą šventę, likome be galo patenkinti. Nebuvo jokių minusų, vien dideli PLIUSAI. Ačiū, ačiū ir dar karta ačiū 🙂

gegužės 9, 2013

Eglė

Dėkojame vedėjui Vaidui už puikiai pravestą vakarą, gerą nuotaiką. Didžėjui už puikią muziką Labai patiko santūrus, intelektualus, bet tuo pačiu aktyvus ir užkrečiantis bendravimo ir vedimo stilius. Džiaugiamės mes su Aija, kad teisingai tave pasirinkom Džiaugiasi tėvai, svečiai, tai vadinasi 100 proc. “užskaitom” ir rekomenduojam tave toliau. Sėkmės darbuose. Ačiū.

gruodžio 9, 2012

Elina

Labai dėkojam Egidijui Jankauskui už puikiai pravestą gimtodienio vakarėlį. Mums labai patiko žaidimai, kurie buvo netradiciniai, labai įdomūs. Muzika irgi buvo nuostabi, šauniai prisišokom, pasilinksminom iš širdies :). Žodžiu, buvo labai puiku ir linksma :). Labai ačiū

liepos 6, 2012

Laima

Norime padėkoti Vaidui ir Domantui už puikiai pravestą Kalėdinį įmonės vakarėlį. Vaidas visą vakarą pravedė tikrai puikiai, nepriekaištinga i susitvarkė su alkoholio padauginusiais vyrukais. Pravesti žaidimai – super 😆 Muzika ir mūsų pageidavimų pildymas – superinis 😆 Visi vakaro svečiai liko patenkinti ir jau dabar žinome, kad per kitas šventes nieko kito nenorėsime – tik Vaido ir Domanto 😉 . Ačiū Jums. Jūs – šaunuoliai.

gegužės 7, 2012

Parašykite
Atsiliepimą apie mus

El. paštas nebus skelbiamas viešai ir nebus atskleistas tretiesiems asmenims ar naudojamas komerciniais tikslais.